samodzielna/y księgowa/y - zastępca głównej księgowej, nowe

lokalizacja
nowe, kujawsko-pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela tabor-żurawska+48 601544004
numer referencyjny
/337/04/2021/IT - 69578

opis stanowiska

Pozwól rozkwitnąć swojej karierze zawodowej na wiosnę i daj sobie szansę na objęcie perspektywicznego stanowiska! Nasz klient oferuje samodzielne stanowisko i możliwości rozwoju w firmie produkcyjnej, należącej do międzynarodowej grupy. A my zapraszamy do rekrutacji!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • dobre wynagrodzenie dopasowane do kompetencji i zakresu odpowiedzialności
  • dobrą atmosferę w pracy
  • dofinansowanie karty Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • zajęcia z angielskiego i/lub niemieckiego

zadania

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych jednej ze spółek, należącej do tej samej grupy kapitałowej
  • udział w prowadzeniu ksiąg rachunkowych pozostałych dwóch spółek z grupy
  • sprawdzanie dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
  • rozliczanie inwentaryzacji
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji do kontroli skarbowych
  • przygotowanie raportów oraz analiz
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • Przygotowywanie dokumentacji i deklaracji podatkowych VAT, JPK, CIT
  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego
  • zapewnienie zgodności z procedurami wewnętrznymi
  • reprezentacja spółki w relacjach z US
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby audytorów
  • pozostałe prace wspierające dział księgowości oraz zastępowanie Głównej Księgowej

oczekujemy

  • 5 lat doświadczenia w księgowości na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • biegłej znajomości MS Excel
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy, dużej samodzielności
  • praktycznej wiedzy z zakresu ustawy o rachunkowości oraz umiejętności stosowania przepisów podatkowych (CIT i VAT w tym, w obrocie międzynarodowym)
  • znajomości programu Optima oraz Navision –to będzie mile widziane
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole