samodzielna/y księgowa/y, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

marta przybylska+48 697890064
numer referencyjny
/306/09/2019/MT - 60589

opis stanowiska

Jesteśmy profesjonalistami, którzy wierzą, że praca musi dawać nam radość oraz poczucie spełnienia, dlatego też proponujemy Ci stanowisko spełniające ten warunek. Dla naszego Klienta poszukujemy samodzielnej/go księgowej/go w dużym biurze rachunkowym.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię roczną
  • umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • ubezpieczenie zdrowotne Allianz opłacane w całości przez pracodawcę
  • kartę MultiSport
  • szkolenia doskonalące
  • bezpośrednie wsparcie doradców podatkowych i kancelarię prawną
  • pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

zadania

  • sporządzanie rozliczeń podatkowych dla Klientów biura
  • opracowanie i sporządzanie sprawozdań statystycznych
  • przygotowanie zestawień na potrzeby Klientów biura
  • zamykanie ksiąg na koniec roku obrotowego wraz z przygotowaniem sprawozdania finansowego
  • współpraca z biegłymi rewidentami
  • wsparcie asystentów księgowych
  • bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie Ich przed organami skarbowymi

oczekujemy

  • co najmniej 2- letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • bieżącej znajomości przepisów z zakresu prawa podatkowego
  • umiejętności sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych
  • znajomości systemów Comarch ERP Optima i/lub SYMFONIA
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego