samodzielna/y księgowa/y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697502885
numer referencyjny
/276/06/2019/AJ - 59016

opis stanowiska

Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku świadczącym usługi outsourcingu księgowości oraz wykorzystywać w pracy znajomość języka rosyjskiego - aplikuj i dołącz do zespołu!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • opiekę medyczną
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • obsługa Klientów w zakresie polskiej pełnej księgowości (spółki z o.o.)
  • przygotowywanie płatności związanych z działalnością Klientów
  • kontrola sald należności i zobowiązań
  • odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
  • sporządzanie deklaracji CIT i VAT,
  • kontakt z Klientami firmy  (również w jęz. rosyjskim)
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi np. Urząd Skarbowy, GUS

oczekujemy

  • minimum 2-3 letnie na samodzielnym stanowisku
  • wyższe kierunkowe (ekonomia finanse)
  • biegła znajomość j. polskiego oraz znajomość j. rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość programu Comarch Optima
  • znajomość MS Office w szczególności Excel
  • bardzo dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętności stosowania ich w praktyce,
  • wykształcenia wyższego kierunkowego- mile widziane,
  • niezależności i samodzielności w podejmowaniu decyzji,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • zaangażowania oraz chęci do pracy, zdolności organizacyjnych oraz planowania pracy