samodzielna/y księgowa/y, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/167/03/2020/MD - 63125

opis stanowiska

masz kilkuletnie doświadczenie w pełnej księgowości?Lubisz pracować z Klientem? lepiej pracuje Ci się w firmie o nie korporacyjnym charakterze?Jeśli tak, to zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na Mokotowie
  • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczenia na życie
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

zadania

  • samodzielna ocena, kwalifikacja księgowa i podatkowa oraz ewidencja dokumentów w zakresie pełnej księgowości
  • analizowanie i weryfikowanie zapisów na kontach księgowych
  • sporządzanie zestawień i raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • sporządzanie dekretacji podatkowych w tym m.in. VAT, PIT, CIT, PCC
  • sporządzanie raportów GUS
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • komunikacja z ZUS, US i innymi instytucjami zewnętrznymi
  • nadzór nad całością spraw księgowych i podatkowych
  • wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu
  • udzielanie porad i doradzanie klientom w zakresie obsługi finansowo-księgowej

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy w biurze księgowym
  • znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego
  • samodzielności i umiejętności organizowania pracy własnej
  • znajomości programów Optima i RAKS
  • sumienności, odpowiedzialności i dokładności w wykonywanych zadaniach
  • mile widziana umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych