samodzielna(y)/główna(y) księgowa(y), radom

lokalizacja
radom, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

martyna delura+48 697 502 885
numer referencyjny
/90/07/2020/MD - 64466

opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży usług finansowych i doradczych, w związku z budową nowego Centrum Operacyjnego w Radomiu poszukujemy specjalisty odpowiedzialnego za pełną obsługę księgowo-podatkową. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w nowych strukturach z realną możliwością awansu i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, aplikuj!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szybką ścieżkę rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń
  • opiekę medyczną
  • interesującą i pełną ciekawych wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanej wiedzy oraz kompetencjom

zadania

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego
  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych
  • kalkulacja podatków, sporządzanie wszelkich rejestrów i deklaracji
  • współpraca z interesariuszami, w szczególności biegłymi rewidentami, urzędami , bankami, etc
  • utrzymanie stosownych relacji z Klientami

oczekujemy

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym (znajomość Sage Symfonia lub Comarch Optima będzie atutem)
  • znajomość języka angielskiego (dodatkowy język obcy mile widziany)
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • znajomość obszaru kadr i płac będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewne
  • znajomość przepisów MSR - mile widziane
  • inicjatywa i skuteczność w działaniach