samodzielny/a księgowy/a, gorzów wielkopolski

lokalizacja
gorzów wielkopolski, lubuskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Finanse, Ekonomia
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

magdalena gubska+48 667955993
numer referencyjny
/214/02/2019/MG - 56725

opis stanowiska

Jesteś wykwalifikowanym specjalistą z zakresu finansów i rachunkowości oraz posiadasz doświadczenie w tej dziedzinie? Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą pracy. Być może praca w firmie o stabilnej pozycji, z perspektywą awansu, czeka właśnie na Ciebie!

oferujemy

  • pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • współpracę z sympatycznymi ludźmi
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • perspektywę awansu.

zadania

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów,
  • weryfikacja i kontrola poprawności zapisów na kontach i wykonywanie procedur zamknięcia miesiąca,
  • księgowanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów i przychodów,
  • uzgadnianie i nadzorowanie całości prowadzonej ewidencji w zakresie podatku VAT i rozliczanie VAT,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • kontrola właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych.

oczekujemy

  • wykształcenia z zakresu finansów i rachunkowości,
  • przynajmniej 5 letniego doświadczenia zawodowego w obszarze finansów w przedsiębiorstw produkcyjnych,
  • znajomości ustawy o rachunkowości,
  • posiadania umiejętności analitycznych i planistycznych,
  • wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole.