sap development specialist - s/4hana, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

przemysław kozołup+48 697 800 526
numer referencyjny
/287/04/2021/PK - 69506

opis stanowiska

Prowadzimy rekrutacje dla naszego Klienta - światowego lidera na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym, który rozszerza zespół swoich specjalistów w dziale IT w nowym SSC we Wrocławiu.

oferujemy

  • Długoterminowe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w nowym SSC w centrum Wrocławia
  • Realny wpływ na kształt i rozwój nowego zespołu
  • Rynkowe wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i kompetencje
  • Pakiet benefitów z prywatną opieką medyczną i wiele więcej

zadania

  • Zrozumienie procesów, potrzeb i wymagań działów biznesowych w celu zapewnienia najlepszych możliwych rozwiązań
  • Konsultacje z działami IT pracującymi nad określonymi modułami SAP po stronie biznesowej
  • Tworzenie aplikacji i programów SAP w oparciu o plany dostarczone przez kontakty HQ-IT i wykonywanie regularnych testów użyteczności
  • Zapewnienie integracyjnej funkcjonalności tworzonych aplikacji i upewnienie się, że wszystkie programy są realizowane zgodnie z harmonogramem i wytycznymi
  • Posiadanie bieżącej wiedzy z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i zmianami w świecie rozwoju SAP

oczekujemy

  • Wykształcenie z informatyki, inżynierii komputerowej lub inżynierii oprogramowania
  • Dobre doświadczenie w programowaniu ABAP
  • Wymagana jest znajomość WebDynpro dla ABAP, FIORI (UI5, Java Script) i OData Services
  • Wymagana jest znajomość w ALE / Idoc i BRF +, programowaniu i integracji platformy chmurowej, AIF, Adobe Forms, przepływach pracy, widokach CDS, wirtualnych modelach danych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie z SAP-MDG (material and business partner) lub SAP FI-CO
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów oraz doświadczenie w metodach zwinnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem