sas dev engineer / data specialist, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 +48 605 131 666
numer referencyjny
/485/08/2020/AS - 65290

opis stanowiska

Posiadasz bogate doświadczenie z zakresu SAS ETL (SAS DI) oraz SAS datasets, świetnie się składa.

Mamy ofertę dla Ciebie.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • pakiet szkoleń
  • kartę sportowa
  • prywatna opiekę medyczna

zadania

  • 50% projektowanie ETL
  • 30% wprowadzanie poprawek do istniejącej już architektury
  • 20% praca nad poprawą procesu release

oczekujemy

  • posiadasz bogate doświadczenie z zakresu SAS ETL (SAS DI) oraz SAS datasets,
  • posiadasz bogate doświadczenie z zakresu Oracle,
  • posiadasz bogate doświadczenie z zakresu SAS reporting (SAS Enterprise Guide oraz/lub SAS Visual Analytics),
  • potrafisz wykorzystać języki skryptowe do automatyzacji pracy (np. fazy test & deployment; Python preferowany, Bash),
  • znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie),
  • lubisz pracować w zespole, jesteś skupiony zarówno na kliencie oraz potrafisz odnieść się do perspektywy usługi, ciągle się uczysz.

Dodatkowo zapunktujesz:

  • doświadczenie w pracach nad architekturą rozwiązań SAS,
  • znajomość relacyjnych baz danych i DWH aby odnieść ją w kontekście do świata operacji IT.
  • znajomość systemów RHEL oraz Windows