sas dev engineer / data specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

przemysław kozołup+48 697 800 526
numer referencyjny
/507/02/2021/PK - 68358

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w sektorze bankowości, prowadzimy rekrutację do zespołu specjalistów w obszarze SAS and Data do miejscowości Warszawa.

oferujemy

  • Pracę nad ciekawymi i międzynarodowymi projektami
  • Wysoki budżet szkoleniowy pozwalający rozwijać swoje kompetencje
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię roczną na podstawie wyników pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii w zróżnicowanych projektach
  • Pakiet benefitów uwzględniający opiekę zdrowotną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie

zadania

  • Usprawnianie procesu releasowego
  • Wprowadzanie usprawnień architektury
  • Wysoko i niskopoziomowe projektowanie ETL

oczekujemy

  • Kilku lat doświadczenia z zakresu SAS ETL (SAS DI studio) oraz SAS datasets,
  • Doświadczenia z Oracle,
  • Doświadczenia z zakresu raportowania w SAS (SAS Enterprise Guide oraz/lub SAS Visual Analytics),
  • Umiejętności wykorzystywania języków skryptowych do automatyzacji pracy (np. fazy test & deployment; Python, Bash),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (w mowie i piśmie),

Nice to have:

  • Doświadczenie w pracach nad architekturą rozwiązań SAS,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i DWH aby odnieść ją w kontekście do świata operacji IT.
  • Doświadczenie w pracy z systemem LINUX (RHEL) oraz technologiami Windows Server.