scrum master, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

weronika łukaszewicz+48 +665 201 601
numer referencyjny
/459/06/2020/WŁ - 64285

opis stanowiska

Dla lidera w branży ubezpieczeniowej, największej instytucji finansowej w Polsce oraz Europie środkowo- wschodniej aktualnie poszukujemy Scrum Mastera, który ma doświadczenie w organizacji pracy, planowaniu i innych czynnościach związanych z metodyką Agile/ Scrum.

oferujemy

współpracę w oparciu o umowę B2B

dostęp do platformy benefitowej

pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach

zadania

  • Ciągłe usprawnianie procesu wytwórczego
  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizacji wartości dostarczanej przez zespół
  • Analiza danych oraz ich wizualizacja zespołom i menedżerom i na tej podstawie identyfikacja obszarów do zmiany
  • Wdrażanie odpowiednich narzędzi optymalnie wspierających samoorganizację zespołu
  • Ocena dojrzałości zespołu i wspieranie go w osiąganiu kolejnych poziomów dojrzałości

oczekujemy

Komercyjnego doświadczenia w roli Scrum Mastera

Bardzo dobrej znajomości Scruma, Kanbana,

Znajomości narzędzi pracy Scrum Mastera

Praktycznej znajomości procesu wytwarzania oprogramowania (w tym continous integration, testy automatyczne, testy jednostkowe),

Mile widziane doświadczenie w skalowaniu zespołów zwinnych (np. Nexus, Less).

Zdolności komunikacyjnych i umiejętności rozwiązywania problemów,