security engineer, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta fraś-ławczys+48 +48 695 951 831
numer referencyjny
/245/06/2020/EF - 64127

opis stanowiska

  • Dla jednego z naszych kluczowych klienta szukamy osoby z pasją i chęcią rozwoju na stanowisko Security Engineer.

oferujemy

  • pełne wyzwań projekty z użyciem nowoczesnych technologii i narzędzi
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy
  • dedykowane programy szkoleniowe
  • kartę sportową
  • nowoczesne biuro w bliskiej lokalizacji od metra

zadania

  • ścisła współpraca z Głównym Architektem Bezpieczeństwa i CISCO
  • identyfikacja problemów bezpieczeństwa oraz budowanie i wdrażanie najwyższej jakości rozwiązań
  • wsparcie Programistów i Inżynierów DevOps w bezpiecznym implementowaniu innowacji
  • występowanie jako Subject Matter Expert ds. Bezpieczeństwa Informacji

oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia w zakresie Bezpieczeństwa Informacji
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • dostosowywanie technologii, produktów i dostawców pod kontem najlepszych rezultatów niżeli własnych preferencji
  • umiejętność współpracy i osiągania kompromisów
  • mocny background w obszarze hosta, sieci, aplikacji, chmury oraz bezpieczeństwa danych
  • praktyczna znajomość hosta (AV, EDR, EPP itp.)
  • praktyczna znajomość sieci (TCP / IP, HTTPS, WiFi, Firewalls, IPS itp.)
  • praktyczna znajomość aplikacji (protokoły uwierzytelnienia, zarządzanie kluczami, bezpieczeństwo baz danych, PKI, SSL / TLS itp.)
  • doświadczenie z publicznymi chmurami (Azure, AWS, Google, inne)

DODATKOWE, MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI

  • znajomość języka skryptowego Python lub PowerShell
  • wiedza SecDevOps
  • doświadczenie z koncepcjami zarządzania tożsamością i dostępem, takimi jak SAML, OAUTH i MFA