sekretarka/ sekretarz, pabianice

lokalizacja
pabianice, łódzkie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

kategoria
Administracja państwowa, Polityka
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

agnieszka rokiciniak+48 601805355
numer referencyjny
/231/10/2020/AR - 66056

opis stanowiska

Lubisz pracę biurową ? Znasz angielski na komunikatywnym poziomie ? Jesteś osobą komunikatywną, sumienną? Szukasz pracy w Pabianicach? Zapraszamy:)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie w przedziale od 3500- 4000 brutto
  • terminowe wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca
  • pracę w godzinach biznesowych 8-16 lub 7-15

zadania

  • administracja korespondencja , komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną oraz administrowanie kalendarzem Dyrektora w wersji elektronicznej
  • gromadzenie i przedkładanie do wiadomości oraz akceptacji Dyrektora dokumentów / informacji
  • obsługa logistyczna gości , konferencji , szkoleń
  • opracowywanie i przygotowywanie prezentacji
  • organizowanie i koordynacja podróży służbowych pracowników wydziału jak i gości z zewnątrz
  • wspieranie HR w przygotowywaniu i aktualizacji planu szkoleń
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego

oczekujemy

  • wykształcenie minimum średnie , wyższe w kierunku administracja będzie atutem
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2)
  • sumienność
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok