selekcjoner opakowań szklanych, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
40
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

milena michalska+48 693 470 679
numer referencyjny
/73/10/2017/MM - 55063

opis stanowiska

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie, a może chcesz rozwijać się w branży hutniczej? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

Dla naszego Klienta, producenta wyrobów szklanych, które znajdziesz w luksusowych drogeriach i sklepach, poszukujemy pracowników do działu produkcyjnego.

Częstochowa, Wyczerpy-Dolne

oferujemy

  • wysokie atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS i płatne urlopy)
  • pakiet odzieży roboczej
  • benefity (prywatne ubezpieczenie, karta multisport, zniżki na bilety do kina itp. )
  • osoby szybko przyswajające wiedzę, zdeterminowane do pracy mają możliwość przejścia pod umowę kodeksową do pracodawcy użytkownika

zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie butelek do kartonów

oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • motywacji do szybkiego przejścia na umowę kodeksową do pracodawcy użytkownika