senior accountant (o2c), poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Księgowość, Audyt
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna popiołek+48 667410083
numer referencyjny
/362/12/2018/AP - 55789

opis stanowiska

Poszukujesz pracy w międzynarodowej firmie w dziale księgowości? Dodatkowo posiadasz doświadczenie w tym obszarze oraz biegle władasz językiem francuskim? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi "TAK", to jest oferta właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • rozwój w międzynarodowym środowisku oraz poszerzenie doświadczenia w obszarze księgowości
  • elastyczne godziny pracy
  • indywidualny plan szkoleń i wdrożenia
  • szeroki pakiet benefitów
  • pracę nowoczesnym biurze, przystosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • możliwość wykonywania części pracy zdalnie (home office)

zadania

  • wgrywanie wyciągów bankowych oraz księgowanie płatności przychodzących
  • analiza kont klientów w celu rozliczenia płatności przychodzących
  • wyjaśnianie różnic na saldach
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem zewnętrznym w celu wyjaśniania niezgodności w płatnościach, przy wykorzystaniu języka obcego
  • raportowanie do klienta zewnętrznego według bieżących potrzeb
  • procesowanie listy otwartych pozycji i direct debit

oczekujemy

  • znajomości języka francuskiego na poziomie C1
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenia w pracy w obszarze finansów i rachunkowości
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności współpracowania w zespole
  • sprawności w wykonywaniu zadań oraz sumienności