senior analyst kyc ccd, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
wymiar czasu pracy
część etatu
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna tomczyk+48 +697240312
numer referencyjny
/219/05/2020/AT - 63732

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, innowacyjnej organizacji z sektora bankowego, która buduje nowe struktury w Warszawie, poszukujemy osób na stanowisko Senior Analyst KYC CDD.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia,
  • możliwość budowania nowych struktur na rynku,
  • darmowe lekcje języka angielskiego,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • dalszy rozwój zawodowy (szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość uzyskania certyfikatów),
  • praca w międzynarodowym środowisku pracy,
  • elastyczne godziny pracy (start 8:00 - 10:00).

zadania

  • przeprowadzanie analizy ryzyka w badaniach due diligence,
  • gromadzenie i analizowanie dokumentacji procesu zgodnej z wymogami regulacyjnymi KYC ,
  • analizowanie informacji uzyskanych od Klientów,
  • wyszukiwanie niezbędnych informacji oraz analizowanie ryzyka Klientów,
  • ciągłe doskonalenie swoich kompetencji.

oczekujemy

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze KYC /AML CDD,
  • wyższego wykształcenia,
  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • doświadczenia w prowadzeniu badań due diligence, m.in. w wyszukiwaniu informacji, analizie danych i prowadzeniu dokumentacji procesowej,
  • rozumienia globalnego systemu finansowego i bankowości, a także wymogów sprawozdawczości regulacyjnej oraz skutków braku zgodności,
  • doskonałych umiejętności analitycznych.