senior analyst kyc, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Bankowość
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

alicja ryłek+48 609306703
numer referencyjny
/125/05/2020/AR - 63706

opis stanowiska

Obszar KYC Customer Due Diligence nie ma dla Ciebie tajemnic, a dodatkowo biegle posługujesz się językiem angielskim? Chcesz mieć swobodę działania i rozwijać się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych organizacji z sektora bankowego?

Jeśli tak, mamy ofertę idealną dla Ciebie! Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko KYC CDD Senior Analyst do nowego zespołu w Warszawie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość uzyskania certyfikatów
  • wydarzenia sportowe
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy (start 8:00-10:00)

zadania

  • analiza ryzyka w badaniach due diligence
  • dokumentacja procesu
  • analizowanie informacji uzyskanych od klientów
  • wyszukiwanie niezbędnych informacji
  • ciągłe doskonalenie swoich kompetencji

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze KYC CDD
  • wyższego wykształcenia
  • biegłej znajomości języka angielskiego (min. B2+/C1)
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub niderlandzkiego
  • doskonałych umiejętności analityczne
  • rozumienia globalnego systemu finansów oraz bankowości oraz wymogów sprawozdawczości regulacyjnej, a także skutków braku zgodności
  • dużym plusem będzie certyfikat: CAMS/CFE/ICA