senior java developer, bielsko-biała

lokalizacja
bielsko-biała, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

marta magierowska+48 667800969
numer referencyjny
/385/12/2020/MM - 67250

opis stanowiska

szukasz nowych możliwości zawodowych?

masz kilka lat doświadczenia jako java developer?

nie czekaj, sprawdź naszą ofertę!

oferujemy

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwa częściowa praca zdalna
  • Niekorporacyjny charakter pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (pakiet socjalny, opieka medyczna, karta Mutlisport, firmowe eventy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, konferencjach, seminariach, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dostęp do firmowej biblioteki
  • Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

zadania

  • Tworzenie oprogramowania dla nowych produktów rynku kapitałowego
  • Uczestnictwo w analizie i projektowaniu nowych funkcjonalności
  • Obsługa zgłoszeń i wprowadzanie zmian do istniejących funkcjonalności
  • Przygotowywanie oprogramowania do testowania tworzonych rozwiązań
  • Dbanie o jakość kodu, przeglądy kodu, wprowadzanie ulepszeń w procesie produkcji oprogramowania
  • Proponowanie wprowadzania nowych technologii do wytwarzanego oprogramowania

oczekujemy

  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku JAVA
  • Duże doświadczenie w full-stack development
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Bardzo dobra znajomość GIT
  • Bezproblemowe poruszanie się w środowisku Linux i Windows