senior key account manager, gdańsk

lokalizacja
gdańsk, pomorskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Sprzedaż
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
równoważny

kontakt w randstad

dominika horbacz+48 605133142
numer referencyjny
/87/05/2020/DH - 63621

opis stanowiska

Międzynarodowe środowisko, wysoki standard obsługi klienta, pracodawca dbający o Twój komfort Czy tego właśnie zawodowo poszukujesz?

Jeżeli sprzedaż w kanale nowoczesnym to Twój konik i po prostu sprawia Ci przyjemność, a Ty ani przez chwilę nie chcesz czuć monotonii w pracy ... otwórz się na nowe wyzwania! Postaw kolejny krok w kierunku rozwoju swojej kariery i graj z najlepszymi na rynku :-) Aplikuj!

[Obecnie proces rekrutacji na tę rolę prowadzimy w całości zdalnie używając narzędzi online]

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o pracę w międzynarodowej organizacji
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość pracy zdalnej
  • auto służbowe

zadania

  • Zwiększenie asortymentu oraz dystrybucji z obecnymi Kluczowymi Klientami w celu stworzenia wartości dla obojga stron
  • Zwiększenie dystrybucji produktów firmy na polskim rynku
  • Pozyskiwanie rentownych kontraktów dla marki własnej na rynku krajowym
  • Inspirowanie się rynkowymi innowacjami
  • Monitorowanie konkurencji na rynku, gdzie prowadzimy lub chcemy prowadzić aktywną działalność
  • Zapewnienie długofalowego rentownego rozwoju wraz z nowymi oraz obecnymi Kluczowymi klientami
  • Zwiększenie dystrybucji marki
  • Sprzedaż rentownych produktów marki własnej
  • Budowanie oraz utrzymywanie u Kluczowych klientów asortymentu zyskownego dla obu stron
  • Tworzenie z klientami budujących markę promocji handlowych na produkty firmy
  • Negocjowanie rentownych kontraktów na markę własną
  • Zwiększenie dystrybucji z obecnymi klientami
  • Budowanie dystrybucji z potencjalnymi nowymi klientami
  • Budżetowanie/ estymowanie
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych związanych z wykonywaną pracą.

oczekujemy

że odznaczasz się:

  • doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży mięsnej – mięso wieprzowe
  • doświadczeniem w pracy w kanale nowoczesnym (sieci/dyskonty/supermarkety)
  • doskonałymi umiejętnościami negocjacyjnymi
  • doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi
  • świetną znajomością rynku, branży mięsnej
  • zaawansowaną znajomością języka angielskiego
  • postawą proaktywną
  • dynamizmem w działaniu
  • wykształceniem wyższym