senior programista php, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anita wójcik+48 501 324 657
numer referencyjny
/367/02/2019/AW - 56806

opis stanowiska

Chcesz dołączyć do polskiej firmy, która tworzy swój produkt? Zaaplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę jak i B2B
  • kartę MultiSport oraz ubezpieczenie na życie
  • darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • dostęp do Chill Out Room
  • finansowanie szkoleń, konferencji i eventów
  • dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie

zadania

  • aktywny udział w rozwoju oprogramowania dla naszego klienta
  • projektowanie i analiza oprogramowania przy uwzględnieniu wysokiej jakości kodu
  • wykonywanie Code Review oraz tworzeniem testów automatycznych
  • weryfikacja zgłoszeń dotyczących systemów produkcyjnych jak i rozwiązywanie problemów
  • udział w spotkaniach zespołu

oczekujemy

  • min. 5 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości PHP7 i jednego wiodących frameworków (preferowany Symfony)
  • umiejętności pisania czystego i czytelnego kodu
  • znajomości metodyki Agile
  • umiejętności komunikacji w zespole, organizacji pracy
  • proaktywności, dokładności i entuzjazmu
  • dobrej znajomości relacyjnych baz danych (MySQL / PostgreSQL); znajomość baz NoSQL będzie plusem