senior project manager fit- out, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Budownictwo, Górnictwo, Rzemiosło
typ umowy
kontrakt
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

patrycja trzcińska+48 506463243
numer referencyjny
/261/01/2020/DKtrz - 62243

opis stanowiska

Poszukujesz możliwości rozwoju? Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach? A branża fit-out jest Ci znana? Nie czekaj, Aplikuj!

oferujemy

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach w prężnie rozwijającej się firmie
  • ciekawe warunki finansowe w tym roczna premia uznaniowa
  • zatrudnienie w formie kontraktu (B2B)
  • narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy
  • obsługa księgowa odnośnie prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • nowoczesne biuro

zadania

  • planowanie prac i harmonogramów
  • delegowanie i nadzór prac podległego zespołu
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • przygotowywanie kosztorysów i rozliczań finansowych prowadzonych inwestycji
  • udział w procesie ofertowania (weryfikacja kosztorysów, tworzenie dokumentacji ofertowej)
  • prowadzenie negocjacji z wykonawcami / podwykonawcami
  • opracowywanie dokumentacji dot. realizacji prowadzonych prac
  • zarządzanie procesem przygotowania i realizacji inwestycji
  • prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekty

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi
  • znajomości rynku fit-out
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  • wysokich zdolności organizacyjnych, samodzielności
  • gotowości na sporadyczne wyjazdy na terenie Polski