senior sas engineer - kyc sas platform, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

monika łoniewska+48 667801186
numer referencyjny
/505/10/2020/MŁ - 66302

opis stanowiska

Dołącz do nowo tworzonego zespołu SAS KYC (Know Your Customer), który stworzy i będzie utrzymywał nową platformę SAS!

oferujemy

  • udział w międzynarodowych projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • budżet szkoleniowy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • karta multisport
  • ubezpieczenie

zadania

  • dbanie o rozwój i utrzymanie nowej platformy SAS, zgodnie z oczekiwaniami i regulacjami wewnętrznymi naszego Klienta
  • bezpośrednia praca z zespołem KYC w celu doskonalenia platformy
  • stack technologiczny jest oparty przede wszystkim o:  OS RHEL, Docker (Openshift/Kubernetes), SAS Viya, Azure DevOps

oczekujemy

  • powyżej 2 lat doświadczenia doświadczenia w zarządzaniu/administracją SAS: w tym Environment Manager, CAS, MAS (preferowane doświadczenie SAS Viya)
  • znajomości relacyjnych baz danych (Oracle)
  • doświadczenia w integracji SAS z już istniejącą infrastrukturą
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (B2-C1)
  • umiejętności pracy w zespole

mile widziane:

  • znajomość rozwiązań z zakresu CD/CI (np. Jenkins, GitLab, TFS, Azure DevOps)
  • doświadczenia w pracy w środowisku Agile