senior subject matter expert – skype enterprise voice, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

anna janas-łukasik+48 +48501327680
numer referencyjny
/235/04/2020/AJ - 63529

opis stanowiska

Nasz klient startuje z nowym projektem!

Chcesz dołączyć do nowego teamu? Nie czekaj, zerknij na szczegóły i aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, strefa relaksu)
  • lekcje angielskiego
  • praca z nowymi technologiami
  • możliwość rozwoju

zadania

  • udział w zupełnie nowym projekcie
  • praca w Agile
  • udział we wdrożeniu nowej technologii w organizacji

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości Microsoft Skype for Business w zakresie globalnego wdrożenia i integracji z telefonami
  • znajomości Enterprise Voice
  • wiedzy z zakresu migracji z Skype for Business do Microsoft Teams,
  • 5 letniego doświadczenia
  • doświadczenia w zarządzaniu sprzętem komputerowym i oprogramowaniem
  • Znajomości standardowych pakietów oprogramowania i dostarczania, takich jak App-V, MSI, Automatyzacja Azure, Azure Cloud Services, Microsoft Windows Virtual Desktop.
  • Praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów w wymaganych obszarach,
  • gotowości do międzynarodowych podróży służbowych