seo manager, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Reklama, Marketing, Public Relations
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

michalina daszkiewicz+48 605307907
numer referencyjny
/120/12/2018/MD - 55555

opis stanowiska

Jeśli jesteś pasjonatem i dobrze czujesz się w realizowaniu projektów z pogranicza marketingu i IT jest to oferta dla ciebie! Nasz Klient- prężnie rozwijająca się firma poszukuje SEO Managera

oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • Dostęp do programu Referral Bonus
  •  Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe
  • Dostęp do Chill Out Room
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie
  • Darmowy parking

zadania

  • Koordynacja aktualizacji serwisu internetowego firmy
  • Udział w kreowaniu strategii rozwoju przy współpracy z agencją zewnętrzną
  • Stworzenie i zarządzanie pozycjonowaniem domen firmy
  • Monitoring i cykliczna realizacja działań procesowych z zakresu SEO
  • Planowanie, realizacja i rozwój działań link building
  • Zbieranie i analizowanie danych oraz tworzenie raportów z wykonanych prac
  • Monitorowanie trendów i działań konkurencji
  • Nawiązanie i utrzymanie relacji biznesowych ze stronami afiliacyjnymi
  • Tworzenie wartościowej treści na potrzeby SEO oraz nawiązanie współpracy z copywriterami
  • Współpraca i koordynacja prac działu produktu, IT i marketingu w celu skutecznej realizacji strategii firmy

oczekujemy

  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy z projektami SEO
  • Doświadczenia w pracy w agencji zajmującej się SEO (mile widziane)
  • Bardzo dobrej znajomości zasad optymalizacji SEO
  • Bardzo dobrej znajomości zasad pozycjonowania
  • Znajomości narzędzi wspomagających pozycjonowanie
  • Pomysłowości i świeżego podejścia do zagadnień SEO
  • Wiedzy z zakresu budowy stron internetowych: PHP, HTML/CSS, Javascript, umożliwiającej wdrażanie zmian optymalizacyjnych (mile widziane)
  • Samodzielności i zaangażowania w realizowane projekty
  • Znajomości trendów w marketingu internetowym
  • Dobrej znajomości angielskiego
  • mile widziana pasja do sportu