service account specialist, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

karolina warowna+48 607375931
numer referencyjny
/239/02/2019/KW - 56691

opis stanowiska

Jeżeli poszukujesz możliwości połączenia komunikacji z klientem zewnętrznym oraz technicznej wiedzy eksperckiej, poniża oferta jest na to odpowiedzią!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet niezbędnych do pracy narzędzi, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • intensywne szkolenie wdrożeniowe

zadania

  • odpowiedzialność za dobre relacje w zakresie usług serwisowych z klientami branży drobiarskiej w Polsce i części Europy
  • regularne wizyty u klientów
  • monitorowanie satysfakcji klienta, a także opracowywanie programu udoskonalania, którego celem jest poprawa i utrzymanie skuteczności firmy
  • identyfikacja potrzeb i możliwości klienta w ramach produktów serwisowych
  • promowanie, projektowanie i tworzenie umów serwisowych z zespołem ds. sprzedaży, serwisu usługowego

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży przetwórstwa mięsnego będzie dużym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B