serwisant (elektronarzędzi), kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
3,500 - 4,200 PLN / M-C

liczba wakatów
1
doświadczenie
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/31/11/2018/KC - 54901

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia i cenisz sobie prace w przyjaznej atmosferze? Mamy coś odpowiedniego dla Ciebie. Dla jednego z naszych klientów, który należy już od 150 lat do światowego grona wiodących producentów elektronarzędzi poszukujemy do pracy osoby na stanowisko: serwisant elektronarzędzi

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • atrakcyjne wynagrodzenie (3500-4200 PLN brutto za miesiąc pracy + premie uznaniowe)
  • przyjazne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia

zadania

  • wykonywanie napraw serwisowych
  • rozliczenie napraw serwisowych
  • przygotowanie kosztorysów napraw
  • obsługa magazynu części zamiennych
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur

oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1 kV
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w zakresie napraw urządzeń elektrycznych/elektronarzędzi
  • wykształcenia średniego technicznego
  • umiejętności prowadzenia rozmów z klientem
  • solidności i dokładności w działaniu
  • znajomość programu SAP Business One będzie mile widziana
  • znajomość pakietu MS-Office
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem