serwisant elektronarzędzi, kraków

lokalizacja
kraków, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała
wynagrodzenie
4,500 - 5,000 PLN / M-C

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

kamil chwaszcz+48 605219620
numer referencyjny
/291/02/2021/KC - 68146

opis stanowiska

Masz doświadczenie w pracy jako serwisant elektronarzędzi?

Dołącz do zespołu fachowców i rozwiń swoje umiejętności.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku-piątku w godz. 8:00-16:00
  • codziennie nowe wyzwania
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia (techniczne i serwisowe producentów urządzeń, dodatkowe szkolenia SEP)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy, zaangażowania oraz kompetencji
  • dodatek urlopowy "wczasy pod gruszą" oraz premie uznaniowe\okolicznościowe\świąteczne
  • prywatna opieka medyczna

zadania

  • dokonywania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych elektronarzędzi zgodnie z wytycznymi
  • dokonywanie wycen napraw pogwarancyjnych
  • obsługa komputera w zakresie wprowadzenia zleceń serwisowych, kosztorysów, fakturowania wykonanych napraw odpłatnych
  • przygotowywanie miesięcznych sprawozdań z dokonanych napraw
  • dodatkowo obsługa telefoniczna i mailowa klientów serwisu tj. udzielanie informacji na temat otwartych zleceń serwisowych, dostępności części itp.
  • planowanie stanów magazynowych w zakresie części zamiennych do naprawianych maszyn i zgłaszanie raz w tygodniu zapotrzebowania na części zamienne
  • przygotowywanie wysyłki naprawionych maszyn do klientów (w tym wystawienie listów przewozowych)
  • przyjmowanie dostaw części zamiennych do magazynu oraz wprowadzanie przyjętego towaru do systemu komputerowego
  • wydawanie części na potrzeby napraw serwisowych
  • przygotowywanie, konserwacja i naprawa maszyn o charakterze prezentacyjnym na potrzeby Przedstawicieli Handlowych

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego (minimum średnie techniczne)
  • mile widziane doświadczenia na równorzędnym stanowisku (minimum1 rok)
  • uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
  • umiejętności prowadzenia rozmów z Klientem
  • uczciwości, solidności i dokładności w działaniu
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • obsługa komputera (obsługa MS-Office oraz znajomość programu SAP Business One będzie dodatkowym atutem)