serwisant hulajnóg miejskich, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

mirella chołda+48 667450230
numer referencyjny
/265/06/2019/MC - 59006

opis stanowiska

Jesteś aktywną osobą, lubiącą ruch na świeżym powietrzu, znasz miasto i chcesz zarabiać na hobby? Zostań serwisantem hulajnóg miejskich!

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę(tymczasową),
  • pracę na świeżym powietrzu, od poniedziałku do piątku i w niektóre weekendy,
  • stawkę - 17 zł brutto/godzinę,
  • możliwość długofalowej współpracy.

zadania

  • kontrola floty hulajnóg na terenie Wrocławia przy pomocy służbowej aplikacji z GPS:
  • relokacja hulajnóg w inne lokalizacje na terenie Wrocławia, przy pomocy roweru lub skutera,
  • wykonywanie drobnych napraw hulajnóg,
  • sprawdzanie stanu zastanego pojazdu.

oczekujemy

  • Chęci do pracy na świeżym powietrzu
  • Gotowości do pracy w dwa weekendy w miesiącu
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • Posiadania smartfona w celu korzystania z aplikacji służbowej

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj! Zadzwonimy, żeby porozmawiać o szczegółach!