serwisant sprzętu elektronicznego, sękocin stary

lokalizacja
sękocin stary, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
50
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

piotr zimnota+48 607 970 088
numer referencyjny
/118/06/2019/RC - 58882

opis stanowiska

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w dużej firmie, będącej liderem w branży nowoczesnych technologii? Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (pełne składki ZUS, płatny urlop)
  • randstad PLUS: atrakcyjny system benefitów (karta sportowa, opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach, dodatkowo: bilety do kina, zniżki do sklepów oraz restauracji)
  • zatrudnienie bezpośrednie w firmie po okresie próbnym
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjnie wynagrodzenie od 19 zł brutto za godzinę
  • premie kwartalne do 500zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany
  • szkolenia techniczne

zadania

  • proste czynności związane z naprawą telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych

oczekujemy

  • dobra obsługa komputera
  • zdolności manualne, precyzja
  • sumienność i cierpliwość
  • doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego będzie dodatkowym atutem