serwisant urządzeń elektronicznych, niepołomice

lokalizacja
niepołomice, małopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

elżbieta seroka+48 667580053
numer referencyjny
/510/01/2019/ESewelina sokołowska - 56324

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w serwisie urządzeń elektronicznych? Chcesz podnosić swoje kwalifikacje w międzynarodowej firmie produkcyjnej?

Nie czekaj, aplikuj już dziś na ofertę pracy!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 (*możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego)

zadania

  • naprawa i serwis urządzeń elektronicznych (cyfrowych i analogowych)
  • wypełnianie raportów dotyczących wykonanych napraw
  • wykonywanie obowiązków zgodnie z wymogami pisemnych procedur
  • dbałość o wyposażenie i narzędzia pracy
  • komunikacja z przedstawicielami/klientami zagranicznych firm

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki elektryczne, energetyczne)
  • wiedzy z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • biegłej umiejętności obsługi komputera
  • bardzo dobrej umiejętności komunikacji werbalnej
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych/elektronicznych
  • umiejętności lutowania komponentów powierzchniowych i przewlekanych
  • znajomość IPC610 // 7711 będzie dodatkowym atutem