serwisant urządzeń grzewczych, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

randstad polska+48 603307100
numer referencyjny
/290/03/2019/JB - 57325

opis stanowiska

Chcesz rozwijać się w branży technicznej? Jesteś ambitny i szukasz stabilnego zatrudnienia z jasno określoną ścieżką kariery? Masz techniczne wykształcenie oraz biegle posługujesz się językiem niemieckim bądź/i angielskim? Idealnie, szukamy kogoś takiego jak Ty.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wnoszonych kompetencji,
  • jasną ścieżkę kariery ukierunkowaną na rozwój i awans na stanowisko kierownicze,
  • pakiet obszernych szkoleń zarówno teoretycznych w ośrodku szkoleniowym, jak też zajęć praktycznych w terenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

zadania

do zadań pracownika na początkowym etapie zatrudnienia będzie należało nabycie praktyki serwisowej związanej z urządzeniami firmy, udział w szkoleniach, prowadzenie dokumentacji technicznej, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz rozwój w kierunku objęcia stanowiska menadżerskiego.

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, lub związanego z automatyką bądź elektryką (mile widziane),
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego bądź języka angielskiego ,
  • rozumienia dokumentacji technicznej,
  • samodzielności oraz umiejętności negocjacyjnych,
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych.