serwisant urządzeń transformatorowych, mysłowice

lokalizacja
mysłowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

aleksandra paździor+48 601062557
numer referencyjny
/128/01/2019/AP - 55918

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w obszarze elektryki, hydrauliki lub mechaniki? Szukasz stałego zatrudnienia oraz możliwości rozwoju zawodowego? Dobrze trafiłeś/aś! Dla naszego klienta - producenta transformatorów mocy i transformatorów trakcyjnych - poszukujemy pracownika na stanowisko: serwisant urządzeń transformatorowych (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta).

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • profesjonalne szkolenia wdrażające oraz wsparcie merytoryczne (wyjazdy szkoleniowy do fabryki głównej we Francji)
  • telefon służbowy oraz inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy
  • dodatki premiowe oraz delegacje

zadania

  • przeprowadzanie procesu konserwacji transformatorów zgodnie z zachowaniem standardów wykonania , jakości i procedur w obszarze mechaniki i elektryki
  • obróbka oleju w transformatorze do uzyskania wymaganych parametrów
  • instalowanie i podłączanie kabli oraz innych części elektrycznych
  • odpowiedzialność za części zamienne, oprzyrządowanie i powierzony sprzęt

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mechanicznie, elektrotechniczne, utrzymacie ruchu lub podobne)
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z elektryką, hydrauliką lub mechaniką
  • uprawnienia elektryczne
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych, głównie na terenie kraju, ale również zagranicznych