serwisant wtryskarek, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
doświadczenie
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina śliwińska+48 695 951 779
numer referencyjny
/274/03/2018/PŚ - 50314

opis stanowiska

Masz doświadczenie w obsłudze serwisowej wtryskarek? Podejmij pracę u jednego z największych producentów wtryskarek na świecie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne + premie
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy
  • prywatna opieka medyczna
  • praca w międzynarodowej, rozwijającej się firmie

zadania

  • obsługa serwisowa klientów w powierzonym regionie (teren Poznania, Bydgoszczy i Torunia)
  • telefoniczne i mailowe doradztwo techniczne

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie o kierunku technicznym
  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość procesu wtrysku
  • umiejętność diagnostyki i naprawy wtryskarek
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy mobilnej
  • wysoka kultura osobista