serwisant, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
5

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

magdalena lenard+48 505098922
numer referencyjny
/25/10/2018/ML - 54208

opis stanowiska

Pracuj z Randstad w Bombardier, lidera w branży automatyki kolejowej.

Marzy Ci się w pracy, w której będzie mógł wykorzystać dotychczasowe doświadczenie, a jednocześnie otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie?

Dzięki nam Twoja kariera rozkwitnie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, początkowo na okres próbny
  • praca w delegacjach z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • realizacja zleceń serwisowych: przegląd, konserwacja i naprawa systemów i wyrobów produkcji Bombardier zainstalowanych na obiektach w całej Polsce
  • świadczenie pomocy technicznej użytkownikom systemów i wyrobów sprzedawanych przez BT ZWUS
  • pełnienie dyżuru serwisowego.

oczekujemy

  • znajomości systemów operacyjnych Windows i Linux
  • ogólna wiedza elektrotechniczna i informatyczna
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych
  • dyspozycyjności do pracy w delegacjach
  • doświadczenie w naprawach i diagnostyce sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego znajomość sieci transmisyjnych i w pracy z urządzeniami SRK mile widziane