sharepoint and onedrive devops engineer, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technologie informatyczne (IT)
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

przemysław kozołup+48 697 800 526
numer referencyjny
/363/02/2021/PK - 68221

opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w sektorze bankowości, prowadzimy rekrutację do zespołu specjalistów w obszarze DevOps do miejscowości Warszawa lub Katowice.

oferujemy

  • Pracę nad ciekawymi i międzynarodowymi projektami
  • Wysoki budżet szkoleniowy pozwalający rozwijać swoje kompetencje
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię roczną na podstawie wyników pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii w zróżnicowanych projektach
  • Pakiet benefitów uwzględniający opiekę zdrowotną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie

zadania

  • Czynności mające na celu rozwój istniejącego oprogramowania (obszar Development)
  • Administracja i obsługiwanie incydentów (trzecia linia wsparcia)
  • Czynności związane z bezpieczeństwem zasobów informacyjnych firmy (obszar Security)

oczekujemy

  • Doświadczenia w technologiach OneDrive, SharePoint i ogólnie pojętym „File Collaboration”,
  • Praktycznego rozwiązywania problemów w wymaganych obszarach,
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów migracyjnych,
  • Umiejętności w zakresie PowerShell i Azure Automation.

Nice to have:

  • Doświadczenie w Azure Application Proxy,
  • Azure Active Directory,
  • Zarządzanie SharePointem z modułem PnP PowerShell.
  • Wiedza na temat ryzyka informatycznego i ograniczania go w swoich usługach.
  • Umiejętność aktywnego wprowadzania ulepszeń i innowacji,