shift leader produkcji, wrocław

lokalizacja
wrocław, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

joanna skrzypczyńska+48 +48 697 700 393
numer referencyjny
/218/05/2019/JS - 58453

opis stanowiska

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi? Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive i rozwiń swoją karierę!

oferujemy

  • darmowy transport pracowniczy dopasowany do systemu pracy
  • szkolenia rozwojowe i wdrożeniowe
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)

zadania

  • efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (10-25 osób)
  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny w obszarze produkcyjnym, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s
  • dzienne monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
  • realizowanie założonego planu produkcji
  • rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
  • wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników
  • obsługa maszyn, naprawa oraz ich konserwacja
  • sterowanie panelami (ustawianie parametrów itp.)

oczekujemy

  • znajomość narzędzi Lean
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym/ czterobrygadowym
  • znajomość Excel
  • podstawowa znajomość elektryki/mechaniki/elektroniki
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziany język rosyjski lub ukraiński