składacz - operator wózka widłowego, elżbietów

lokalizacja
elżbietów, mazowieckie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
15

kategoria
Magazynowanie, Dystrybucja

kontakt w randstad

izabella przywojska+48 697140403
numer referencyjny
/104/08/2018/IP - 53143

opis stanowiska

Szukasz pracy, w której zdobędziesz doświadczenie zawodowe jako pracownik magazynowy?

Może chciałbyś rozpocząć pracę jako pracownik magazynowy, ale nie masz jeszcze doświadczenia?

Poszukujesz pracy w firmie, w której atmosfera jest przyjazna, a współpracownicy koleżeńscy?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to nasza oferta może Cię zainteresować.

Proponujemy Ci pracę w firmie, w której szanuje się współpracowników, nowi pracownicy przechodzą program wdrożeniowy (szkolenia), panuje miła i przyjazna atmosfera.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, itp.)
  • bezpłatny transport do pracy - Płońsk, Sochaczew, Żyrardów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na cały etat
  • pracę w systemie zmianowym - 3 zmiany
  • możliwość zakupu firmowych produktów na preferencyjnych warunkach
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad.

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • prace magazynowe

oczekujemy

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • zaangażowanie i duża motywacja do pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej - praca na 3 zmiany