składacz/ka rolet, zabrze

lokalizacja
zabrze, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa
wynagrodzenie
14.00 - 17.00 PLN za godzinę

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

joanna tutaj+48 605066045
numer referencyjny
/411/10/2018/JT - 54578

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia na terenie Gliwic? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy produkcyjnej? Zgłoś się do Randstad i złap pracę marzeń!

Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku: składacz/składaczka rolet!

oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • zarobki od 10zł/h na rękę
  • pracę w Gliwicach
  • pracę w systemie dwuzmianowym

Wszyscy nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna Medicover (oprócz internisty lekarze sześciu specjalizacji),

A także w ramach benefitów jednorazowych:

  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych

zadania

  • proste prace manualne i fizyczne
  • praca przy skręcaniu i montażu metalowych skrzynek rolet
  • obsługa maszyn produkcyjnych i elektronarzędzi
  • przenoszenie, składowanie, magazynowanie produktów i półproduktów
  • pakowanie i bieżąca kontrola jakości

oczekujemy

  • gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym od zaraz
  • rzetelności
  • dokładności
  • motywacji do pracy
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży produkcyjnej