ślusarz narzędziowy, jasionka

lokalizacja
jasionka, podkarpackie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

ewelina sołtysik+48 501331439
numer referencyjny
/474/01/2021/ES - 67782

opis stanowiska

Ślusarz narzędziowy - Jasionka (Rzeszów) praca od Marca

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • udział w uruchamianiu narzędziowni
  • stabilność zatrudnienia
  • bardzo dobre warunki pracy

zadania

  • wykonywanie prototypów, wzorców produktów, elementów roboczych narzędzi oraz przyrządów produkcyjnych
  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metalu: tokarski, frezarki, szlifierki, elektro drążarki drutowe
  • konserwacja, montaż, naprawa i wykonywanie oprzyrządowania oraz narzędzi do tłoczenia, wykrawania
  • wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac
  • usuwanie bieżących awarii narzędzi

oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako ślusarz narzędziowy
  • znajomość obsługi maszyn konwencjonalnych takich jak: tokarki, frezarki i szlifierki
  • doświadczenia w pracy z narzędziami do tłoczenia
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie ze spawaniem TIG
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi warsztatowych