ślusarz narzędziowy, katowice

lokalizacja
katowice, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

izabela bochenek+48 609533003
numer referencyjny
/356/07/2020/IB - 64666

opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera z branży automatyki kolejowej, poszukujemy pracownika na stanowisko ślusarza narzędziowego.

oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w dogodnej lokalizacji ( Blisko centrum Katowic!),
  • praca na maksymalnie dwie zmiany,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej).

zadania

  • cięcie piłą lub gilotynką ręczną
  • dogładzanie, docieranie, polerowanie, dopasowywanie detali
  • praca z ręczną prasą balansową (gięcie, dobijanie, tłoczenie,)
  • demontaż, naprawa i montaż różnych urządzeń mechanicznych, narzędzi składanych, tłoczników itp.
  • wiercenie i gwintowanie otworów
  • praca z użyciem elektronarzędzi ręcznych (wiertarka, wyrzynarka, szlifierka kątowa itp.)

oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego lub średniego techniczne, preferowane z zakresu ślusarstwa narzędziowego i/lub obróbki skrawaniem metali
  • umiejętności odczytywania wymagań konstrukcyjnych z rysunku technicznego
  • doświadczenia w pracy jako narzędziowiec i/lub operator konwencjonalnych maszyn skrawających
  • umiejętności obsługi ręcznych narzędzi pomiarowych
  • umiejętności pracy w zespole