ślusarz narzędziowy, opole

lokalizacja
opole, opolskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

bartosz nowak+48 695951831
numer referencyjny
/93/02/2021/BN - 67966

opis stanowiska

Szukasz stałej pracy w Opolu?

Masz doświadczenie w ślusarstwie lub jesteś chętny nauczyć się tego zawodu?

Świetnie się składa! mamy dla Ciebie ofertę!

Dla firmy z doskonałą pozycją rynkową w branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko: ślusarz narzędziowy

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie miesięczne
  • długotrwałą współpracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 3 zmianowy system pracy, od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karty sportowej w atrakcyjnej cenie, zniżki do sklepów

zadania

  • naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich
  • przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja)
  • wprowadzanie modyfikacji do tłoczników
  • podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki)

oczekujemy

  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie warsztatowe jako ślusarz
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej
  • umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów

Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami pod numerem 695951831