ślusarz narzędziowy, siemianowice śląskie

lokalizacja
siemianowice śląskie, śląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Technika
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

aleksandra stryczek+48 605131666
numer referencyjny
/516/09/2020/ŻG - 65801

opis stanowiska

Jeśli chcesz pracować w renomowanej i znanej na całym świecie firmie, która dba o swoich pracowników i pomaga im w rozwoju zawodowym to dołącz do nas. Czekamy na ciebie!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • system premiowy
  • pakiet szkoleń

zadania

  • naprawa i utrzymanie ruchu tłoczników na wydziale Tłoczni poprzez obsługę warsztatowych ręcznych/elektrycznych/pneumatycznych narzędzi obróbczych oraz ślusarskich
  • przygotowanie tłoczników do produkcji (regeneracja)
  • wprowadzanie modyfikacji do tłoczników
  • podstawowa obsługa obrabiarek konwencjonalnych (szlifierki, tokarki, frezarki)

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie warsztatowe przy pracy na tłoczni jako ślusarz narzędziowy
  • gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • umiejętność obsługi frezarki i tokarki konwencjonalnej
  • umiejętność obróbki ręcznej i pasowania elementów
  • umiejętność określania stanu zużycia elementów eksploatacyjnych narzędzi (tłoczników) - regeneracja/wymiana