ślusarz, chojnów

lokalizacja
chojnów, dolnośląskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
2
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Przemysł
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

karolina sztaba+48 667955994
numer referencyjny
/281/06/2020/KS - 64129

opis stanowiska

Dobrze czujesz się w pracy z obróbką metali? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Mamy idealną ofertę!

oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do poziomu wiedzy i doświadczenia
  • dofinansowanie do programu MultiSport
  • bony świąteczne, spotkania integracyjne
  • ciekawą i samodzielną pracę

zadania

  • prace związane ze szlifowaniem elementów stalowych (wewnątrz hali produkcyjnej)
  • prace związane z montażem konstrukcji stalowych
  • prace wykonywane na prasie hydraulicznej
  • prace ze szlifierką kątową
  • prace na piłach taśmowych

oczekujemy

  • praktycznej wiedzy dotyczącej obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • samokontroli wykonywanej pracy
  • chęci do podnoszenia kwalifikacji
  • braku nałogów
  • mile widziane uprawnienia: operatora wózka widłowego oraz do obsługi żurawia i suwnicy z poziomu 0