ślusarz, starachowice

lokalizacja
starachowice, świętokrzyskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja

kontakt w randstad

milena grunt+48 695 952 834
numer referencyjny
/261/06/2018/MG - 51966

opis stanowiska

Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu ślusarstwa? Zgłoś się do nas już dziś ! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w znanej i cenionej organizacji .

Poszukujemy pracowników na stanowisko ŚLUSARZ.

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (umowa w pełni oskładkowana!)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pracę w systemie III-zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami firmy

zadania

  • przeglądy i montaż form wtryskowych, wykrojników
  •  polerowanie form, prace ślusarskie przy formach, wykrojnikach,
  •  regeneracja i naprawa części maszyn,
  • montaż i naprawy podzespołów maszyn

oczekujemy

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na tokarkach,szlifierkach,frezarkach
  • chęci do nabycia nowych umiejętności

Zainteresowane osoby proszę o aplikowanie przez formularz.