ślusarz, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
6-12 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

milena ilczuk+48 667301907
numer referencyjny
/395/09/2018/MI - 54032

opis stanowiska

lubisz samoloty? znasz rysunek techniczny i posiadasz doświadczenie w pracach ślusarskich? chciałbyś spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i zamiast sklejać plastikowe modele, uczestniczyć w montażu prawdziwych samolotów?

zapraszamy Cię do rozwinięcia skrzydeł w zespole monterów w firmie produkującej elementy mechaniczne dla samolotów.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze do 4500 PLN brutto, w indywidualnych przypadkach możemy ponegocjować :),
  • miejsce pracy - Warszawa Włochy,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22).

zadania

  • obróbka wykończeniowa części wykonanych mechanicznie,
  • manualne korekty produktów – gratowanie/szlifowanie, przy użyciu narzędzi pneumatycznych, ściernych itp.,
  • montaż wyprodukowanych części w podzespoły ( wciskanie tulei, nitowanie elementów itp.)
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

oczekujemy

  • doświadczenia praktyczne z obróbką metali,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami warsztatowymi (szlifierka, wiertarka, prasa ręczna itp.),
  • zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.).