ślusarz/narzędziowiec, warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
12-24 miesiące

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
2-zmianowy

kontakt w randstad

agata tomczyk-śmieszna+48 605944299
numer referencyjny
/45/11/2020/AT - 66451

opis stanowiska

Dla naszego klienta firmy z branży produkcji farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarza/Narzędziowca

oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy

zadania

  • Wykonywanie prac ślusarskich na zgodność z dokumentacją konstrukcyjną i założonym procesem technologicznym
  • Pomiar części mających istotny wpływ na jakość wyrobu na zgodność z dokumentacją konstrukcyjną
  • Obróbka mechaniczna detali produkcyjnych
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • Wykonywanie niezbędnych prac około produkcyjnych

oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy w narzędziowni i przy regeneracji przyrządów produkcyjnych
  • Znajomość budowy form wtryskowych i wykrojników mile widziana
  • Umiejętności ślusarskie min. docieranie, polerowanie stempli, matryc w tolerancji mikronowej
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi i mikroskopem warsztatowym
  • Umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawaniem
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi MS Office