social media moderator with german, poznań

lokalizacja
poznań, wielkopolskie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
10
doświadczenie
0-6 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Administracja, Obsługa techniczna
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

natalia lachowicz+48 609537703
numer referencyjny
/265/09/2018/NL - 53900

opis stanowiska

Znasz język niemiecki ? Szukasz pracy z elastycznym grafikiem godzin pracy ? Chcesz pracować w centrum Poznania ? Ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj !

oferujemy

  • nowe miejsce, nowy zespół - dużo nowych możliwości!
  • tygodniowo ustalany grafik - pełny etat ale w elastycznych godzinach w centrum miasta
  • pierwsza umowa już na pół roku
  • pakiet benefitów - m.in. multisport, prywatna opieka medyczna
  • atrakcyjne wynagrodzenie

zadania

  • czuwanie nad bezpieczeństwem w mediach społecznościowych
  • sprawdzanie, modyfikowanie, raportowanie przesyłanych treści
  • analiza aktywności i trendów wśród użytkowników, raportowanie ewentualnych problemów
  • reagowanie na potencjalnie niebezpieczne sytuacje - według własnego rozeznania i standardów

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (min. B2)
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności do pracy w centrum Poznania
  • gotowości do pracy zmianowej