sorter - belgia, lanaken

lokalizacja
lanaken, zagranica
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
2-zmianowy

numer referencyjny
/359/02/2021/EI - 68215

opis stanowiska

Poszukujesz stabilnej pracy za granicą w międzynarodowej firmie z doskonałą pozycją rynkową? chciałbyś się rozwijać zawodowo u pracodawcy który ceni świetną atmosferę w pracy? chciałbyś poznać Belgię? Dobrze trafiłaś/eś! Mamy ofertę pracy która pozwoli Ci zrealizować to wszystko.

oferujemy

  • wynagrodzenie 11,62 euro brutto za godzinę
  • bony żywnościowe (3,16 euro na każdy przepracowany dzień)
  • stałe zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • pracę w stabilniej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system pracy dwuzmianowy
  • zakwaterowanie na miejscu (w pełni wyposażone, blisko miejsca pracy, bardzo dobre warunki - koszt zakwaterowania 70 euro tygodniowo)
  • system pracy 3 tygodnie w Belgii - 3 tygodnie w Polsce

zadania

  • sortowanie materiałów nadających się do odzysku ( aluminium, szło, plastik, papier)
  • składowanie materiałów do odzysku
  • pomoc innym sortującym w razie potrzeby

oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy nie jest wymagane
  • dużej motywacji do pracy
  • przed wyjazdem obowiązkowy test Cowid-19 ważny 72 godziny
  • atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem
  • znajomość języka obcego nie jest wymagana

Serdecznie zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu z nami.