sortowacz wyrobów szklanych, częstochowa

lokalizacja
częstochowa, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
20
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

anna kijak+48 693 470 679
numer referencyjny
/93/08/2019/AK - 59925

opis stanowiska

Szukasz pracy? Interesuje Cię branża hutnicza? A może poszukujesz nowych wyzwań? Aplikuj już teraz - szukamy właśnie Ciebie

oferujemy

  • dla najlepszych pracowników możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta,
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone wszystkie składki, płatne urlopy, dodatki za pracę w godzinach nocnych),
  • stałe wynagrodzenie plus wysokie premie produkcyjne,
  • wypłatę zawsze na czas,
  •  pakiet benefitów Randstad + (opieka medyczna, karta sportowa, tańsze bilety do kina)

zadania

  • sortowanie wyrobów szklanych,
  • wizualna kontrola jakości,
  • pakowanie wyrobów szklanych (mechanicznie/ręcznie),
  • tworzenie raportów produkcyjnych

oczekujemy

  • dobrego wzroku do wykrywania małych wad produkcyjnych na wyrobach szklanych,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym,
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy.