sortowacz/ka, żory

lokalizacja
żory, śląskie
rodzaj pracy
praca tymczasowa

liczba wakatów
3
poziom doświadczenia
0-6 miesięcy

kategoria
Wytwarzanie, Produkcja
typ umowy
umowa o pracę tymczasową
system pracy
3-zmianowy

kontakt w randstad

agnieszka gwardecka+48 697200822
numer referencyjny
/53/04/2021/AG - 69270

opis stanowiska

Szukasz dodatkowej, prostej pracy? Lubisz pracę zespołową? Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w miłej atmosferze? A może szukasz pierwszej pracy?

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy:)

Wiodący producent przypraw i przetworów poszukuje osób na stanowisko: Sortowacz

oferujemy

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w całości odprowadzanymi składkami ZUS
  •  pracę w systemie III zmianowym (6.00 - 14.00 , 14.00 - 22.00, 22:00 - 6:00)
  •  praca na miesiąc: kwiecień
  •  atrakcyjna stawka godzinowa 19,20 zł brutto za godzinę pracy,
  •  dobrą atmosferę pracy,
  •  pakiet Randstad Plus, karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kin i restauracji

zadania

  • sortowanie zgodne z przeznaczeniem produktów
  • ocena jakości produktu
  • odrzucanie wybrakowanych produktów
  • praca zgodna z wymaganiami norm jakości

oczekujemy

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • motywacji i chęci do pracy
  • nie wymagamy doświadczenie zawodowego