sourcing manager (beauty), warszawa

lokalizacja
warszawa, mazowieckie
rodzaj pracy
praca stała

liczba wakatów
1
poziom doświadczenia
powyżej 24 miesięcy

rodzaj pracy
praca stała
kategoria
Inne
typ umowy
umowa o pracę
system pracy
podstawowy

kontakt w randstad

paulina klimkiewicz-czajkowska+48 667410061
numer referencyjny
/206/09/2020/PK - 65494

opis stanowiska

Dla Naszego Klienta międzynarodowej organizacji z branży artykułów kosmetycznych, posiadającej swoje biuro m.in. w Warszawie. Poszukujemy Kandydata (k/m) na stanowisko Sourcing Managera, który będzie odpowiedzialny za wyszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami na rynku polskim i zagranicznym.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UoP
  • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • duża samodzielność działania
  • możliwość rozwoju zawodowego i kierowniczego
  • dobra lokalizacja
  • praca w międzynarodowej organizacji
  • benefity (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • zniżki na produkty firmy

zadania

  • poszukiwanie i pozyskiwanie wiarygodnych dostawców (surowce produkcyjne, materiały opakowaniowe)
  • negocjacje warunków współpracy, cenników i lead-time’ów z dostawcami
  • przeprowadzanie ocen ryzyka potencjalnych kontraktów
  • budowanie i utrzymywanie długookresowych relacji
  • koordynowanie pracy i rozwijanie niewielkiego zespołu
  • zatwierdzanie zamówień oraz organizowanie i potwierdzanie dostaw
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów materiałów produkcyjnych

oczekujemy

  • licencjat / magister zarządzania łańcuchem dostaw lub inżynier chemii
  • ponad 5-letnie doświadczenie w roli samodzielnego Kupca w firmie produkcyjnej (np. Category Buyer, Senior Buyer) odpowiedzialnego za grupę dostawców i zarządzającego grupą dostawców w branżach pokrewnych (kosmetyczna, chemiczna, farmaceutyczna, FMCG)
  • doświadczenie w kierowaniu/przewodzeniu grupie pracowników (w ramach projektów, jako osoba bardziej doświadczona przy wdrażaniu nowych pracowników, bądź pełniąc role leadera/kierownika zespołu)
  • doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania i narzędzi do zarządzania łańcuchem dostaw, w tym platformy logistyczno-zakupowe najchętniej SAP Ariba
  • wiedza prawno-finansowa dotycząca zawierania umów i fakturowania
  • biegłość w pakiecie Microsoft Office Suite (Word, Excel, Outlook i Access)
  • wielozadaniowość i umiejętność zarządzanie czasem, umiejętność ustalania priorytetów
  • podejście analityczne i umiejętności rozwiązywania problemów
  • umiejętności interpersonalne, nawiązywanie kontaktów i budowanie autorytetu